MÖBLER / Bord / Soffbord 6638293

nr 663 8293

Soffbord

30-tal, längd: 75, djup: 75, höjd: 66

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 oktober 2010
kl 17:27:08